Tester prędkośc łącza internetowego na stronach Warszawskiego Pogotowia Komputerowego:

Masz Internet w domu lub biurze? Denerwuje Cię długotrwałe czekanie na otwarcie strony ? Nie możesz pobrać ulubionego filmu lub muzyki? Sprawdź czy Twój ISP (Interent Service Provider - dostawca łącza internetowego) zapewnia wystarczającą i zgodną z umową jakość usługi (quality of service). Teraz masz możliwość przetestowania szybkości oraz przepustowości swojego łącza internetowego do różnych komercyjnych serwerów na całym świecie.

Do badania parametrów łącza internetowego używamy jednego z najlepszych i najbardziej wiarygodnych programów w Polsce (www.speedtest2.pl). Dzięki testowi można w szybki i bardzo przyjemny sposób sprawdzić na ile parametry podawane przez dostawcę internetu są zgodne z tym za co Państwo płacą. Wystarczy "kliknąć" na poniższym obrazku napis "START TEST".

MAPA STRONYpomoc komputerowa bemowo, instalacja windows warszawa, pogotowie komputerowe bemowo, serwis komputerów bemowo, usuwanie wirusów warszawa, odzyskiwanie utraconych danych, dzielenie internetu warszawa, naprawa komputerów